WinMerge - en to nl translation catalogue (525 entries)

note: LANGUAGE, SUBLANGUAGE
en: LANG_ENGLISH, SUBLANG_ENGLISH_US
nl: LANG_DUTCH, SUBLANG_DUTCH

en: C&opy to Right
nl: Naar &rechts kopiëren

en: Cop&y to Left
nl: Naar &links kopiëren

en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

en: &Redo
nl: He&rhalen

en: Cu&t
nl: &Knippen

en: &Copy
nl: Ko&piëren

en: &Paste
nl: Pl&akken

en: &Goto...
nl: &Ga naar...

en: with &Registered Application
nl: met ge&registreerde applicatie

en: with &External Editor
nl: met &externe editor

en: &with...
nl: &met...

en: &File
nl: &Bestand

en: &Open...	Ctrl+O
nl: &Openen...	Ctrl+O

en: E&xit
nl: &Afsluiten

en: &Edit
nl: Be&werken

en: &Options...
nl: &Eigenschappen...

en: &View
nl: B&eeld

en: Select &Font...
nl: Kies  &Font...

en: Use Default F&ont
nl: Gebruik standaard  F&ont

en: &Status Bar
nl: &Status Balk

en: &Language...
nl: &Taal...

en: &Plugins
nl: &Plug-ins

en: &Manual Unpacking
nl: Hand&matig uitpakken

en: &Automatic Unpacking
nl: &Automatisch uitpakken

en: &Edit with Unpacker
nl: B&ewerken met uitpakker

en: &Reload plugins
nl: Plug-ins he&rladen

en: &Window
nl: &Venster

en: Cl&ose
nl: Sluiten

en: Change &Pane	F6
nl: &Venster wijzigen	F6

en: Tile &Horizontally
nl: &Horizontaal verdelen

en: Tile &Vertically
nl: &Vertikaal verdelen

en: &Cascade
nl: &Trapsgewijs

en: A&rchive Support disabled...
nl: A&rchiefondersteuning uitgeschakeld...

en: &About WinMerge...
nl: I&nfo...

en: L&eft Read-only
nl: Links all&een lezen

en: Ri&ght Read-only
nl: Re&chts alleen lezen

en: Select &All	Ctrl+A
nl: &Alles selecteren	Ctrl+A

en: Refre&sh	F5
nl: Verver&sen	F5

en: &Next Difference	Alt+Down
nl: &Volgende verschil	Alt+Down

en: &Previous Difference	Alt+Up
nl: Vor&ige verschil	Alt+Up

en: &First Difference	Alt+Home
nl: &Eerste verschil	Alt+Home

en: &Current Difference	Alt+Enter
nl: &Huidig verschil	Alt+Enter

en: &Last Difference	Alt+End
nl: &Laatste Verschil	Alt+End

en: Copy to &Right	Alt+Right
nl: Kopieer naar  &Rechts	Alt+Right

en: Copy to L&eft	Alt+Left
nl: Kopieer naar &Links	Alt+left

en: &Customize Columns...
nl: &Kolommen aanpassen...

en: &Save	Ctrl+S
nl: Op&slaan	Ctrl+S

en: Save &Left
nl: &Links opslaan

en: &Save
nl: Op&slaan

en: Save &As...
nl: Opslaan &als...

en: Save &Right
nl: &Rechts opslaan

en: &Merge Mode	F9
nl: Sa&menvoegmodus	F9

en: &Undo	Ctrl+Z
nl: &Ongedaan maken	Ctrl+Z

en: &Redo	Ctrl+Y
nl: He&rhalen	Ctrl+Y

en: Cu&t	Ctrl+X
nl: &Knippen	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
nl: Ko&piëren	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
nl: Pl&akken	Ctrl+V

en: F&ind...	Ctrl+F
nl: Z&oeken...	Ctrl+F

en: Repla&ce...	Ctrl+H
nl: Vervan&gen...	Ctrl+H

en: < Empty >
nl: < Leeg >

en: &View Whitespace
nl: Wit&ruimte tonen

en: Lo&cation Pane
nl: Location &Pane

en: C&opy to Right and Advance	Alt+Ctrl+Right
nl: Naar rechts k&opiëren en verder gaan	Alt+Ctrl+Right

en: Copy &to Left and Advance	Alt+Ctrl+Left
nl: Naar links ko&piëren en verder gaan	Alt+Ctrl+Left

en: Copy &All to Right
nl: Alles naar rechts kopiëren

en: Cop&y All to Left
nl: Alles naar links kopiëren

en: &Left to Right
nl: Van &links naar rechts

en: L&eft to...
nl: Van l&inks naar...

en: &Right to Left
nl: Van &rechts naar links

en: R&ight to...
nl: Van r&echts naar...

en: &Move
nl: &Verplaatsen

en: &Left to...
nl: Van &links naar...

en: &Right to...
nl: Van &rechts naar...

en: &Delete
nl: Ver&wijderen

en: &Left
nl: &Links

en: &Right
nl: &Rechts

en: &Both
nl: &Beide

en: &Open Left
nl: Links &openen

en: O&pen Right
nl: Rechts o&penen

en: Cop&y Pathnames
nl: Padnamen ko&piëren

en: &Left (%1 of %2)
nl: &Links (%1 van %2)

en: &Right (%1 of %2)
nl: &Rechts (%1 van %2)

en: &Both (%1 of %2)
nl: &Beide (%1 van %2)

en: Copy &Filenames
nl: &Bestandsnamen kopiëren

en: &Zip
nl: &Comprimeren

en: &Left... (%1 of %2)
nl: &Links... (%1 van %2)

en: &Right... (%1 of %2)
nl: &Rechts... (%1 van %2)

en: &Both... (%1 of %2)
nl: &Beide... (%1 van %2)

en: &Differences... (%1 of %2)
nl: &Verschillen... (%1 van %2)

en: &Copy Full Path
nl: &Volledig pad kopiëren

en: Copy &Filename
nl: &Bestandsnaam kopiëren

en: Prediffer Settings
nl: Instellingen voorvergelijking verschillen

en: &No prediffer
nl: &Geen voorvergelijking

en: Auto prediffer
nl: Automatische voorvergelijking

en: G&oto Diff
nl: G&a naar verschil

en: &No Moved Blocks
nl: Gee&n verplaatste blokken

en: &All Moved Blocks
nl: &Alle verplaatste blokken

en: Moved Block for &Current Diff
nl: Verplaatste blokken voor huidige vers&chillen

en: All rights reserved.
nl: Alle rechten voorbehouden.

en: Visit the WinMerge HomePage!
nl: Bezoek deWinMerge HomePage!

en: Select Files or Folders
nl: Bestanden of mappen selecteren

en: &Left:
nl: &Links:

en: &Browse...
nl: &Zoeken

en: &Right:
nl: &Rechts:

en: Bro&wse...
nl: Zoe&ken

en: Select...
nl: Selecteren...

en: &Unpacker:
nl: &Uitpakker:

en: &Select...
nl: &Selecteren...

en: &Include Subfolders
nl: Ook &in submappen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Files or Folders to Compare
nl: Bestanden of mappen om te vergelijken

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Link to Destination VSS project
nl: Link naar VSS doelproject

en: Apply to all items
nl: Op alle items toepassen

en: Check Out
nl: Check-out

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Versioning System
nl: Versiebeheersysteem

en: &Versioning System:
nl: &Versiebeheersysteem:

en: &Path to cleartool.exe:
nl: &Pad naar cleartool.exe:

en: General
nl: Algemeen

en: Automatically &scroll to first difference
nl: &Automatisch naar eerste verschil gaan

en: &Disable Splash Screen
nl: Splash Screen uitscha&kelen

en: Cl&ose windows with ESC
nl: Vensters met ESC sl&uiten

en: &Automatically verify paths in Open-dialog
nl: Paden automatisch controleren in het venster Openen

en: All&ow only one instance to run
nl: &Allow only one instance to run

en: Reset
nl: Herstellen

en: Language
nl: Taalkeuze

en: Available languages:
nl: Beschikbare talen

en: Find
nl: Zoeken

en: Fi&nd what:
nl: Zoeke&n naar:

en: Match &whole word only
nl: Alleen hele &woorden

en: Match &case
nl: Hoofdle&ttergevoelig

en: Regular &expression
nl: Reguliere &expressies

en: Direction
nl: Richting

en: &Up
nl: &Omhoog

en: &Down
nl: O&mlaag

en: &Find Next
nl: &Volgende

en: Replace
nl: Vervangen

en: Re&place with:
nl: Ver&vangen door:

en: &Don't wrap end of file
nl: Bij einde bestan&d stoppen

en: Replace in
nl: Vervangen in

en: &Selection
nl: &Selectie

en: Wh&ole file
nl: &Hele bestand

en: &Replace
nl: Ve&rvangen

en: Replace &All
nl: &Alles vervangen

en: CheckOut
nl: Check-out

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Linefilters
nl: Regelfilters

en: Regular Expressions (one per line):
nl: Reguliere Expressies (één per regel):

en: Colors
nl: Kleuren

en: Difference:
nl: Verschil:

en: Selected Difference:
nl: Geselecteerd verschil:

en: Background
nl: Achtergrond

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Text
nl: Tekst

en: Ignored Difference:
nl: Genegeerd verschil:

en: Moved:
nl: Verplaatst:

en: Selected Moved:
nl: Geselecteerd verplaatst verschil:

en: Defaults
nl: Standaard

en: Dialog
nl: Dialoog

en: System
nl: Systeem

en: &Send deleted files to Recycle Bin
nl: Verwijderde bestanden naar de Prullenbak verplaat&sen

en: &Add to explorer context menu
nl: Toevoegen &aan contextmenu van verkenner

en: E&nable advanced menu
nl: Geavanceerd me&nu inschakelen

en: &External editor:
nl: &Externe editor:

en: Br&owse...
nl: Bl&aderen...

en: Patch Generator
nl: Patch generator

en: File&1:
nl: Bestand&1:

en: File&2:
nl: Bestand&2:

en: &Swap
nl: &Wisselen

en: &Append to existing file
nl: Toevoegen &aan bestaand bestand

en: &Result:
nl: &Resultaat:

en: &Format
nl: &Formaat

en: St&yle:
nl: St&ijl:

en: W&hitespaces
nl: Witr&uimte

en: Com&pare
nl: Ver&gelijken

en: I&gnore changes
nl: Wij&zigingen negeren

en: Ig&nore all
nl: Alle&s negeren

en: Ignor&e blank lines
nl: Lege regels o&verslaan

en: Case sensi&tive
nl: Hoo&fdlettergevoelig

en: Inclu&de command line
nl: Inclusief opdrac&htregel

en: Open to e&xternal editor
nl: Openen in e&xterne editor

en: Display Columns
nl: Kolommen weergeven

en: Select Unpacker
nl: Uitpakker kiezen

en: File unpacker:
nl: Bestandsuitpakker:

en: Display all unpackers, don't check the extension
nl: Alle uitpakkers tonen zonder extensie te controleren

en: Extensions list:
nl: Lijst extensies:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Stop
nl: Stoppen

en: Go To
nl: Ga naar

en: G&oto:
nl: G&a naar:

en: File
nl: Bestand

en: Goto what
nl: Ga naar

en: Li&ne
nl: Re&gel

en: &Difference
nl: &Verschil

en: &Go To
nl: &Ga naar

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Whitespace
nl: Witruimte

en: &Compare
nl: &Vergelijken

en: &Ignore change
nl: &Wijzigingen negeren

en: I&gnore all
nl: Alles ne&geren

en: Ignore blan&k lines
nl: Lege regels negeren

en: Ignore &case
nl: N&iet hoofdlettergevoelig

en: E&nable moved block detection
nl: Detectie verplaatste blokken i&nschakelen

en: &File Compare method:
nl: Met&hode bestandsvergelijking:

en: &Highlight syntax
nl: &Accentueer syntax

en: &Automatic rescan
nl: &Automatisch opnieuw scannen

en: &Preserve original EOL chars
nl: Be&waar originele regeleindes

en: Tabs
nl: Tabinstellingen

en: &Tab size:
nl: &Tabgrootte:

en: &Insert Tabs
nl: Tabs &invoegen

en: Insert &Spaces
nl: &Spaties invoegen

en: Filefilters
nl: Bestandsfilters

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Save modified files?
nl: Gewijzigde bestanden opslaan?

en: Left side file
nl: Linker bestand

en: &Save changes
nl: Wijzigingen op&slaan

en: &Discard changes
nl: Wijzigingen ne&geren

en: Right side file
nl: Rechter bestand

en: S&ave changes
nl: Wijzigingen opsl&aan

en: Dis&card changes
nl: Wijzigingen nege&ren

en: Codepage
nl: Tekenset

en: Detect codepage info for these files : .html, .rc, .xml 
    need to restart session
nl: Tekenset detecteren voor deze bestanden: .html, .rc 
    herstarten sessie noodzakelijk

en: System codepage
nl: Tekenset van systeem

en: According to WinMerge User Interface
nl: Volgens WinMerge gebruikersinterface

en: Custom codepage :
nl: Aangepaste tekenset:

en: Folder Compare Report
nl: Directory Compare Report

en: Different
nl: Verschillend

en: Identical
nl: Identiek

en: &Cancel
nl: Annuleren

note: StringFileInfo.Block
en: 040904e4
nl: 041304e4

note: VarFileInfo.Translation
en: 0x409, 1252
nl: 0x413, 1252

en: Ready
nl: Gereed

en: Create empty documents
    New Documents (Ctrl+N)
nl: Lege documenten aanmaken
    Nieuwe documenten (Ctrl+N)

en: Open an existing document
    Open (Ctrl+O)
nl: Een bestaand document openen.
    Openen

en: Close the active document
    Close
nl: Het actieve document sluiten.
    Sluiten

en: Save the active document
    Save (Ctrl+S)
nl: Actief document opslaan.
    Opslaan

en: Save the active document with a new name
    Save As
nl: Actief document opslaan met een andere naam.
    Opslaan als

en: Change the printing options
    Page Setup
nl: De paginainstellingen wijzigen.
    Paginainstellingen

en: Change the printer and printing options
    Print Setup
nl: De printerinstellingen wijzigen.
    Printerinstellingen

en: Print the active document
    Print
nl: Actief document afdrukken.
    Afdrukken

en: Display full pages
    Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld.
    Afdruk voorbeeld

en: Display program information, version number and copyright
    About
nl: Programma informatie, versie nummer en auteursrechten tonen.
    Info

en: Quit the application; prompts to save documents
    Exit
nl: Applicatie afsluiten, vraagt naar opslaan documenten
    Afsluiten

en: Open this document
nl: Dit document openen

en: Switch to the next window pane
    Next Pane
nl: Ga naar het volgende venster deel.
    Volgende deel

en: Switch back to the previous window pane
    Previous Pane
nl: Ga naar het vorige venster deel.
    Vorige deel

en: Arrange windows so they overlap
    Cascade Windows
nl: Alle vensters trapsgewijs rangschikken.
    Trapsgewijs

en: Arrange windows as non-overlapping tiles horizontally
    Tile Windows Horizontally
nl: Alle vensters horizontaal rangschikken.
    Horizontaal rangschikken

en: Arrange windows as non-overlapping tiles vertically
    Tile Windows Vertically
nl: Alle vensters verticaal rangschikken.
    Verticaal rangschikken

en: Copy the selection and put it on the Clipboard
    Copy
nl: De selectie naar het klembord kopiëren
    Kopiëren

en: Cut the selection and put it on the Clipboard
    Cut
nl: De slecetie naar het klembord verplaatsen.
    Knippen

en: Find the specified text
    Find
nl: De aangegeven tekst vinden.
    Vinden

en: Insert Clipboard contents
    Paste
nl: Inhoud klembord invoegen
    Plakken

en: Repeat the last action
    Repeat
nl: Laatste actie herhalen.
    Herhalen

en: Replace specific text with different text
    Replace
nl: Gespecificeerde tekst door een andere vervangen.
    Vervangen

en: Select the entire document
    Select All
nl: Het hele document selecteren.
    Alles selecteren

en: Undo the last action
    Undo (Ctrl+Z)
nl: Laatste actie ongedaan maken.
    Ongedaan maken

en: Redo the previously undone action
    Redo (Ctrl+Y)
nl: Ongedaangemaakte actie opnieuw uitvoeren.
    Opnieuw

en: Show or hide the toolbar
    Toggle ToolBar
nl: De werkbalk tonen of verbergen
    Werkbalk

en: Show or hide the status bar
    Toggle StatusBar
nl: De statusbalk tonen of verbergen
    Statusbalk

en: Change the window size
nl: De grootte van het venster wijzigen

en: Change the window position
nl: Het venster verplaatsen

en: Reduce the window to an icon
nl: Venster minimaliseren

en: Enlarge the window to full size
nl: Venster maximaliseren

en: Switch to the next document window
nl: Naar volgend documentvenster

en: Switch to the previous document window
nl: Naar vorig documentvenster

en: Close the active window and prompts to save the documents
nl: Het actieve venster sluiten, vraag naar opslaan van documenten.

en: Restore the window to normal size
nl: Venster terug naar vorige formaat

en: Activate Task List
nl: Lijst actieve taken

en: Activate this window
nl: Dit venster activeren

en: Close print preview mode
    Cancel Preview
nl: Afdrukvoorbeeld sluiten.
    Afsluiten voorbeeld

en: Preserve original EOL chars
nl: Originele regeleindes behouden

en: Press any key
nl: Druk op een willekeurige toets

en: Right click on the path to copy
nl: Klik rechts op het pad om het te kopiëren

en: &Ok
nl: OK

en: &Abort
nl: &Afbreken

en: &Retry
nl: &Herhalen

en: &Ignore
nl: &Negeren

en: Ignore &all
nl: &Alles negeren

en: &Yes
nl: &Ja

en: Yes to &all
nl: Ja op &alles

en: &No
nl: &Nee

en: No to a&ll
nl: Nee op a&lles

en: &Continue
nl: &Doorgaan

en: &Skip
nl: &Overslaan

en: Skip &all
nl: &Alles overslaan

en: Don't display this &message again.
nl: Dit bericht niet &meer tonen.

en: Don't ask this &question again.
nl: Deze &vraag niet meer stellen.

en: Version %1
nl: Versie %1 - Nederlands

en: Options (%1)
nl: Eigenschappen

en: All message boxes are now displayed again.
nl: Alle berichtvensters worden weer weergegeven.

en: Modifications have been made to the current file comparison session.  Some settings may not take place until the current file comparison is restarted.
nl: De huidige bestandsvergelijkingssessie is gewijzigd. Sommige instellingen werken pas als de huidige bestandsvergelijking opnieuw wordt gestart.

en: The selected font change will not be applied to any currently visible difference windows.
nl: De geselecteerde wijziging van het lettertype wordt niet verwerkt in de openstaande vensters.

en: Open
nl: Openen

en: Programs|*.exe;*.bat;*.cmd|All Files (*.*)|*.*||
nl: Uitvoerbare bestanden|*.exe;*.bat;*.cmd|Alle bestanden (*.*)|*.*||

en: All Files (*.*)|*.*||
nl: Alle bestanden (*.*)|*.*||

en: Modified Date
nl: Laatst veranderd datum

en: Name
nl: Naam

en: Location
nl: Lokatie

en: &Path to cleartool.exe :
nl: &Pad naar cleartool.exe :

en: &Path to SS.EXE :
nl: &Pad naar SS.EXE :

en: Folder Comparison Results
nl: Resultaten mapvergelijking

en: File Comparison
nl: Restultaten bestandsvergelijking

en: Untitled left
nl: Geen titel links

en: Untitled right
nl: Geen titel rechts

en: Scanning files...
nl: Bestanden aan het scannen...

en: Opening selection
nl: Bezig met openen van selectie

en: Copying Left to Right
nl: Aan het kopiëren van links naar rechts

en: Copying Right to Left
nl: Aan het kopiëren van rechts naar links

en: Copying All to Left
nl: Alles naar links aan het kopiëren

en: Copying All to Right
nl: Alles naar rechts aan het kopiëren

en: Copying files...
nl: Bezig met kopiëren van bestanden...

en: Deleting files...
nl: Bezig met verwijderen van bestanden...

en: Moving files...
nl: Bezig met verplaatsen van bestanden...

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d  EOL: %s
nl: Rg: %s  Kol: %d/%d  Tk: %d/%d  EVR: %s

en: Line: %s
nl: Regel: %s

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d
nl: Rg: %s  Kol: %d/%d  Tk: %d/%d

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Difference %1 of %2
nl: Verschil %1 van %2

en: %1 Differences Found
nl: %1 verschillen gevonden

en: 1 Difference Found
nl: Eén verschil gevonden

note: Abbreviation from "Read Only"
en: RO
nl: AL

en: Select two existing folders or files to compare
nl: Selecteer twee bestaande mappen of bestanden om te vergelijken

en: Folder Selection
nl: Selectie van mappen

en: Select two folders or two files to compare.
nl: Selecteer twee mappen of bestanden om te vergelijken.

en: Left path is invalid!
nl: Linker pad is ongeldig!

en: Right path is invalid!
nl: Rechter pad is ongeldig!

en: Both paths are invalid!
nl: Beide paden zijn ongeldig!

en: Choose two files to enable unpacker selection.
nl: Kies twee bestanden om de uitpakker selectie in te schakelen.

en: Cannot compare file and folder!
nl: Kan geen bestand met een map vergelijken!

en: File not found: %1
nl: Bestand niet gevonden: %1

en: File not unpacked: %1
nl: Bestand niet uitgepakt: %1

en: Cannot open file
    %1
    
    %2
nl: Kan bestand niet openen
    %1
    
    %2

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save changes to %1?
nl: Wijzigingen opslaan in %1?

en: %1 is marked read-only. Would you like to override the read-only file ? (No to save as new filename.)
nl: %1 is gemarkeerd als alleen lezen. Wilt u dit alleen-lezen bestand overschrijven? (Niet opslaan onder nieuwe naam.)

en: Error checking destination writeability
nl: Fout bij het controleren van de schrijfrechten van het doelbestand

en: Error backing up file
nl: Fout bij het maken van een veiligheidskopie

en: Saving file failed.
    %1
    %2
    Do you want to:
    	-use a different filename (Press Ok)
    	-abort the current operation (Press Cancel)?
nl: Het opslaan van het bestand is mislukt.
    %1
    %2
    Wilt u het bestand onder een andere naam opslaan?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the left file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
nl: Plug-in '%2' kan de wijzigingen aan de linker kant niet opslaan in '%1'.
    
    Het originele bestand zal niet worden gewijzigd.
    
    Wilt u de uitgepakte versie in een ander bestand opslaan?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the right file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
nl: Plug-in '%2' kan de wijzigingen aan de rechter kant niet opslaan in '%1'.
    
    Het originele bestand zal niet worden gewijzigd.
    
    Wilt u de uitgepakte versie in een ander bestand opslaan?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge loaded it.
    
    Overwrite changed file?
nl: Een ander programma heeft bestand
    %1
    gewijzigd nadat WinMerge het heeft geopend.
    
    Het gewijzigde bestand overschrijven?

en: %1
    is marked read-only. Would you like to override the read-only item?
nl: %1
    is gemarkeerd als alleen-lezen. Wilt u het alleen-lezen item overschrijven?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge scanned it last time.
    
    If you want to refresh files close current file compare and load files again.
nl: Een ander programma heeft bestand
    %1
    gewijzigd nadat WinMerge het voor de laatste keer heeft gescand.
    
    Als u de bestanden wilt verversen, sluit dan de huidige bestandsvergelijking en laad de bestanden opnieuw.

en: Save Left File As
nl: Linker bestand opslaan als

en: Save Right File As
nl: Rechter bestand opslaan als

en: You must specify a SourceSafe project path in order to continue (ie:  $/MyProject)
nl: U moet een SourceSafe project path specificeren voordat u verder kunt  (bv:  $/MyProject)

en: Checkout files from VSS...
nl: Bestanden vanuit VSS uitchecken...

en: Versioning System returned an error while attempting to check out the file.  Unable to continue...
nl: SourceSafe gaf een foutmelding bij de check out van het bestand. Kan niet verder gaan...

en: Error executing versioning system command.
nl: Fout bij het uitvoeren van een versiebeheer systeemopdracht.

en: The VSS Working Folder and the location of the current file do not match. Continue?
nl: De VSS werkmap en de lokatie van het huidige bestand komen niet overeen. Doorgaan?

en: No VSS database(s) found!
nl: Geen VSS database(s) gevonden!

en: Error from VSS:
nl: Fout uit VSS:

en: None
nl: Geen

en: Visual SourceSafe (less than 5.0)
nl: Visual SourceSafe (5.0 of lager)

en: Visual SourceSafe (5.0 and above)
nl: Visual SourceSafe (5.0 en hoger)

en: Delete selected item on left
nl: Geselecteerde item aan de linker kant verwijderen

en: Delete selected item on right
nl: Geselecteerde item aan de rechter kant verwijderen

en: Delete selected item(s) on both sides
nl: Geselecteerde item(s) aan beide kanten verwijderen

en: Right to Left (%1)
nl: Van rechts naar links (%1)

en: Left to Right (%1)
nl: Van links naar rechts (%1)

en: Right to Left (%1 of %2)
nl: Van rechts naar links (%1 van %2)

en: Left to Right (%1 of %2)
nl: Van links naar rechts (%1 van %2)

en: Left to... (%1)
nl: Van links naar... (%1)

en: Right to... (%1)
nl: Van rechts naar... (%1)

en: Left to... (%1 of %2)
nl: Van links naar... (%1 van %2)

en: Right to... (%1 of %2)
nl: Van rechts naar... (%1 van %2)

en: Left (%1)
nl: Links (%1)

en: Right (%1)
nl: Rechts (%1)

en: Both (%1)
nl: Beide (%1)

en: Left (%1 of %2)
nl: Links (%1 of %2)

en: Right (%1 of %2)
nl: Rechts (%1 of %2)

en: Select destination folder
nl: Selecteer doelmap

en: Are you sure you want to delete
    
    %1 ?
nl: Weet u zeker dat u
    
    %1
    wilt verwijderen?

en: Open left file
nl: Linker bestand openen

en: Open the left file to external editor
nl: Het linker bestand met de externe editor openen

en: Open left file with ...
nl: Linker bestand openen met ...

en: Open right file
nl: Rechter bestand openen

en: Open the right file to external editor
nl: Het rechter bestand met de externe editor openen

en: Open right file with...
nl: Rechter bestand openen met...

en: Copy filenames to clipboard
nl: Bestandsnamen naar het klembord kopiëren

en: Copy left side pathnames to clipboard
nl: Padnamen van de linker kant naar het klembord kopiëren

en: Copy right side pathnames to clipboard
nl: Padnamen van de rechter kant naar het klembord kopiëren

en: Copy both sides pathnames to clipboard
nl: Padnamen van beide kanten naar het klembord kopiëren

en: Unknown archive format
nl: Onbekend archiefformaat

en: Add items from left side to archive
nl: Items van de linker kant aan het archief toevoegen

en: Add items from right side to archive
nl: Items van de rechter kant aan het archief toevoegen

en: Add items from both sides to archive
nl: Items van beide kanten aan het archief toevoegen

en: Add different items to archive (both sides)
nl: Items die verschillen (van beide kanten) aan het archief toevoegen

en: Move selected file on left to custom directory
nl: Geselecteerd bestand van links naar door gebruiker gedefinieerde map verplaatsen

en: Move selected file on right to custom directory
nl: Geselecteerd bestand van rechts naar door gebruiker gedefinieerde map verplaatsen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Folder
nl: Map

en: Comparison result
nl: Vergelijkings resultaat

en: Left Date
nl: Datum links

en: Right Date
nl: Datum rechts

en: Extension
nl: Extensie

en: Left Size
nl: Grootte links

en: Right Size
nl: Grootte rechts

en: Left Creation Time
nl: Aanmaaktijd links

en: Right Creation Time
nl: Aanmaaktijd rechts

en: Newer File
nl: Nieuwer bestand

en: Left File Version
nl: Bestandsversie links

en: Right File Version
nl: Bestandsversie rechts

en: Short Result
nl: Kort resultaat

en: Left Attributes
nl: Attributen links

en: Right Attributes
nl: Attributen rechts

en: Left Encoding
nl: Tekenset links

en: Right Encoding
nl: Tekenset rechts

en: Binary
nl: Binair

en: Unable to compare files
nl: Kan bestanden niet vergelijken

en: File skipped
nl: Bestand overgeslagen

en: Folder skipped
nl: Map overgeslagen

en: Binary files are identical
nl: Binaire bestanden zijn identiek

en: Binary files are different
nl: Binaire bestanden zijn niet gelijk

en: Files are different
nl: Bestanden zijn niet gelijk

en: Left Only
nl: Alleen links

en: Right Only
nl: Alleen rechts

en: Elapsed time: %ld ms
nl: Verstreken tijd: %ld ms

en: 1 item selected
nl: 1 item geselecteerd

en: %1 items selected
nl: %1 items geselecteerd

en: Filename or folder name.
nl: Bestandsnaam of mapnaam.

en: Subfolder name when subfolders are included.
nl: Naam van submap als submappen erbij horen.

en: Comparison result, long form.
nl: Resultaat van vergelijking, lange vorm.

en: Left side modification date.
nl: Wijzigingsdatum linker zijde.

en: Right side modification date.
nl: Wijzigingsdatum rechter zijde.

en: File's extension.
nl: Bestandsextensie.

en: Left file size in bytes.
nl: Bestandsgrootte in bytes voor linker zijde.

en: Right file size in bytes.
nl: Bestandsgrootte in bytes voor rechter zijde.

en: Left side creation time.
nl: Aanmaaktijdstip linker zijde.

en: Right side creation time.
nl: Aanmaaktijdstip rechter zijde.

en: Tells which side has newer modification date.
nl: Geeft aan welke zijde het recentst gewijzigd is.

en: Left side file version, only for some filetypes.
nl: Bestandsversie linker zijde, alleen voor bepaalde bestandstypes.

en: Right side file version, only for some filetypes.
nl: Bestandsversie rechter zijde, alleen voor bepaalde bestandstypes.

en: Short comparison result.
nl: Kort vergelijkingsresultaat.

en: Left side attributes.
nl: Attributen linker zijde.

en: Right side attributes.
nl: Attributen rechter zijde.

en: Left side encoding.
nl: Tekenset linker zijde.

en: Right side encoding.
nl: Tekenset rechter zijde.

en: Shows an asterisk (*) if the file is binary.
nl: Toont sterretje (*) als het een binair bestand is.

en: Compare %1 with %2
nl: %1 met %2 vergelijken

en: The same file is opened in both panels.
nl: Hetzelfde bestand is in beide vensters geopend.

en: The selected files are identical.
nl: De geselecteerde bestanden zijn identiek

en: An error occurred while comparing the files.
nl: Fout opgetreden tijdens het vergelijken van de bestanden

en: Temporary files could not be created. Check your temporary path settings.
nl: Tijdelijke bestanden konden niet aangemaakt worden. Controleer de instelling voor het pad van tijdelijke bestanden.

en: No difference
nl: Geen verschil

en: Line difference
nl: Verschil binnen regel

en: Replaced %1 string(s).
nl: %1 tekenreeks(en) vervangen.

en: Cannot find string "%s"
nl: Kan tekenreeks "%s" niet vinden

en: Copy Full Path
nl: Volledig pad kopiëren

en: Copy Filename
nl: Bestandsnaam kopiëren

en: Patch file successfully written.
nl: Patch-bestand met succes weggeschreven.

en: 1. item is not found or is directory!
nl: 1e item niet gevonden! (is het een map?)

en: 2. item is not found or is directory!
nl: 2de item niet gevonden! (is het een map?)

en: The patch file already exists. Do you want to overwrite it?
nl: Het patch-bestand bestaat al. Wilt u het overschrijven?

en: [%1 files selected]
nl: [%1 bestanden geselecteerd]

en: Normal
nl: Normaal

en: Unified
nl: Verenigd

en: Could not write to file %1.
nl: Kan niet schrijven naar bestand %1.

en: Cannot create a patch file from binary files.
nl: Kan geen patch-bestand maken uit binaire bestanden.

en: Cannot create a patch file from directories.
nl: Kan geen patch-bestand maken uit mappen.

en: Current directory comparison results will be cleared.
nl: Huidige resultaten van mapvergelijking zullen worden gewist.

en: Regular expression error
nl: Fout in reguliere expressie

en: No match
nl: Geen overkomst

en: Invalid regular expression
nl: Ongeldige reguliere expressie

en: Invalid collation character
nl: Ongeldig Invalid collatieteken

en: Invalid character class name
nl: Ongeldige tekenklassenaam

en: Trailing backslash
nl: Backslash aan het eind

en: Invalid back reference
nl: Ongeldige achterwaartse referentie

en: Unmatched [ or [^
nl: Geen overeenkomende [ of [^

en: Unmatched ( or \(
nl: Geen overeenkomende ( or \(

en: Unmatched \{
nl: Geen overeenkomende \{

en: Invalid content of \{\}
nl: Ongeldige inhoud van \{\}

en: Invalid range end
nl: Ongeldig einde van bereik

en: Out of memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: Invalid preceding regular expression
nl: Ongeldige voorafgaande reguliere expressie

en: Premature end of regular expression
nl: Voortijdig einde van reguliere expressie

en: Regular expression too big
nl: Te grote reguliere expressie

en: Unmatched ) or \)
nl: Geen overeenkomende ) of \)

en: Save the left file
nl: Het linker bestand opslaan

en: Save the right file
nl: Het rechter bestand opslaan

en: Save the left file with name...
nl: Het linker bestand opslaan met de naam...

en: Save the right file with name...
nl: Het rechter bestand opslaan met de naam...

en: Change left file/dir read-only status
nl: De alleen-lezen status van het linker bestand of map wijzigen

en: Change right file/dir read-only status
nl: De alleen-lezen status van het rechter bestand of map wijzigen

en: Switch between editing and merging modes
nl: Wisselen tussen bewerkmodus en samenvoegmodus

en: Go to line or difference
    Go to (Ctrl+G)
nl: Ga naar regel of verschil
    Ga naar (Ctrl+G)

en: Set program options
    Options
nl: Programmaopties instellen
    Eigenschappen

en: Refresh display
    Refresh (F5)
nl: Beeld verversen
    Verversen (F5)

en: Select the font for the view
    Select View Font
nl: Het lettertype voor de verschilvensters selecteren
    Het verschil-lettertype selecteren

en: Revert to using the default system font for view
    Default Font
nl: Terug naar gebruik standaard systeemlettertype voor verschilvensters 
    Standaard lettertype

en: Shows whitespace characters
nl: Toont tekens witruimte

en: Toggle Diff Pane
nl: Omschakelen verschilvenster

en: Location pane shows overall picture from files
nl: Locatievenster toont overzichtsweergave van bestanden

en: Copy the selected text to the right file
    Copy Right (Alt+Right)
nl: De geselecteerde tekst naar het rechter bestand kopiëren.
    Nnaar rechts kopiëren (Pijl rechts)

en: Copy the selected text to the left file
    Copy Left (Alt+Left)
nl: De geselecteerde tekst naar het linker bestand kopiëren.
    Naar links kopiëren (Pijl links)

en: Copy difference to right and advance to next
    Copy Right and Advance (Ctrl+Alt+Right)
nl: Het verschil naar rechts kopiëren en verder naar het volgende verschil.
    Naar rechts kopiëren en volgende (Ctrl+Alt+Right)

en: Copy difference to left and advance to next
    Copy Left and Advance (Ctrl+Alt+Left)
nl: Het verschil naar links kopiëren en verder naar het volgende verschil.
    Naar links kopiëren en volgende (Ctrl+Alt+Left)

en: Copy all differences to the right file
    All Right
nl: Alle verschillen naar het rechter bestand kopiëren.
    Alles naar rechts kopiëren

en: Copy all differences to the left file
    All Left
nl: Kopieer alle verschillen naar het linker bestand. 
    Alles naar links kopiëren

en: Select and reorder directory compare columns
nl: Kolommen van mapvergelijk selecteren en herordenen

en: Generate a patch-file
nl: Een patch-bestand genereren

en: Select and modify filters
nl: Filters selecteren en wijzigen

en: The user selects the unpacker (no unpacking when comparing dir)
nl: De gebruiker selecteert de uitpakker (niet uitpakken bij het vergelijken van mappen)

en: The adapted unpacker is applied to both files (one file only needs the extension)
nl: De overgenomen uitpakker wordt gebruikt voor beide bestanden (een bestand hoeft maar de extensie te hebben)

en: Select an unpacker to edit this file
nl: Selecteer een uitpakker om dit bestand te wijzigen

en: No prediffer (normal)
nl: Geen voorvergelijking (normal)

en: Suggested plugins
nl: Voorgestelde plug-ins

en: Other plugins
nl: Andere plug-ins

en: Unload all plugins and reload them (for developers)
nl: Alle plug-ins opnieuw inladen (voor ontwikkelaars)

en: Outputs current WinMerge version info and configuration to text file
nl: De huidige WinMerge versie en configuratie naar een tekstbestand wegschrijven

en: Plugin Settings
nl: Plug-in instellingen

en: No prediffer
nl: Geen voorvergelijking

en: Prediff if possible
nl: Voorvergelijking indien mogelijk

en: WSH not found - .sct scripts disabled
nl: WSH niet gevonden - .sct scripts uitgeschakeld

en: <None>
nl: <Geen>

en: <Automatic>
nl: <Automatisch>

en: Do not display moved blocks
nl: Verplaatste blokken niet weergeven

en: Display moved blocks only from current diff
nl: Alleen verplaatse blokken van huidige vergelijking weergeven

en: Go to diff under cursor
nl: Ga naar het verschil onder de cursor

en: G&oto Diff %1 of %2
nl: G&a naar verschil %1 van %2

en: G&oto Line %1
nl: G&a naar regel %1
